alt

Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick 2017 - Online - Cały serial - DUBBING PL

rating8.2
156
Ocen
calendar2017
Ken Burns i Lynn Novick przedstawiają epicką kronikę wojny wietnamskiej, w której wypowiadają się żołnierze, protestujący, politycy i rodziny, które przeżyły to piekło.

Sezony

Odcinki specjalne

Odcinki specjalne

Sezon 1

Sezon 1

Aktorzy

Actor Peter Coyote

Peter Coyote

Oficjalny zwiastun

Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 156
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

TonnyMonntana

Ten serial zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 0m. Znakomita robota twórców tego seriale.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick , to przyjrzyj się ocenie 8.2. To dobitnie świadczy o jakości tego seriale.
avatar

Gajdek12

Ocena 8.2 potwierdza, że Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick to serial, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 8.2, Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych serialów!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie seriale były tak dobre jak Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick z oceną 8.2, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick z oceną 8.2.
avatar

EdiHejka

Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick ze średnią ocen 8.2 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

DaveAmeryka

Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick z oceną 8.2 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 8.2 sugeruje, że Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick to pozycja obowiązkowa dla fanów Peter Coyote.