alt

Odwróceni. Ojcowie i córki 2019 - Online - Cały serial - DUBBING PL

rating6.4
8
Ocen
calendar2019
Mija kilkanaście lat. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. Członkowie grupy pruszkowskiej przebywają na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. „Stary Pruszków” nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora jest emerytowanym policjantem. Jego córka Lidka poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Jan „Blacha” Blachowski stał się biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia skończyła z wyróżnieniem prawo. Ponowne spotkanie Blachy i Sikory Nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą. Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą lęku o własne dzieci.

Sezony

Sezon 1

Sezon 1

Aktorzy

Actor Eliza Rycembel

Eliza Rycembel

Actor Robert Więckiewicz

Robert Więckiewicz

Actor Artur Żmijewski

Artur Żmijewski

Actor Joanna Balasz

Joanna Balasz

Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 8
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Odwróceni. Ojcowie i córki bardzo mi sie podobał, moja ocena to 6.4
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Odwróceni. Ojcowie i córki można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega serial ogólnie polecam Odwróceni. Ojcowie i córki
avatar

magsoe

Odwróceni. Ojcowie i córki to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 42m. Znakomita robota twórców tego seriale.
avatar

Bacha

Ten serial wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 42m. Gorąco polecam
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Odwróceni. Ojcowie i córki , to przyjrzyj się ocenie 6.4. To dobitnie świadczy o jakości tego seriale.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Odwróceni. Ojcowie i córki, spojrzenie na ocenę 6.4 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.4 nie przekonuje Cię do obejrzenia Odwróceni. Ojcowie i córki, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten serial.